Úvod   Novinky    O nás   Vybavení kempu    Organizovaný program   Kemp a okolí    Fotogalerie   Ceník    Kontakt
img-0944.jpg, 324kB
cz.gif, 590B nl.gif, 585B en.gif, 1,0kB de.gif, 616B

Novinky

Zahájení sezóny 2023

Letošní jarní sezónu otevíráme v sobotu 22. dubna 2023.

Sázavafest 2023

Nezapomeňte, že i letos nás ve Světlé čeká další ročník oblíbeného Sázavafestu. Od 20. července do 22. července 2023 (čtvrtek až sobota) ...

Léto 2023 na Vysočině

Přijeďte nás navštívit se svými dětmi a strávit tak tohle léto v pěkné přírodě. Pro ty nejmenší ...

ZAŽIJTE PŘÍBĚH SKLA

Toto léto připravujeme pro naše hosty nový zážitek ve formě návštěvy Světlé jako sklářského města. Prohlídky budou ...

Novinky

Zahájení sezóny 2023

2023-01-01 by Petr Svitak

Letošní jarní sezónu otevíráme v sobotu 22. dubna 2023. Pro letní měsíce červenec a srpen upozorňujeme, že je vhodnější si víkendové pobyty během tohoto období předem rezervovat. Rezervujte na tel. čísle 737429706.

zahájení jarní sezóny 2022

Sázavafest v roce 2023

2023-01-01 by Petr Svitak

Nezapomeňte, že i letos nás ve Světlé čeká další ročník oblíbeného Sázavafestu. Tento multikulturní festival k nám letos zavítá již poněkolikáté a bude už tradičně probíhat ve světelském zámeckém parku, tedy ve velmi zajímavém, příjemném a pro tyto festivaly netradičním prostředí plném zeleně. Udělejte si tedy čas a to od 20. července do 22. července 2023 (čtvrtek až sobota). Více na www.sazavafest.cz. Upozozňuji, že pro toto období je nutné si místo rezervovat.

Léto 2023 na Vysočině

2023-01-01 by Petr Svitak

Přijeďte nás navštívit se svými dětmi a strávit tak tohle léto v pěkné přírodě. Pro ty nejmenší tu nabízíme, kromě možnosti hraní si s domácími zvířátky, také dětský vyhřívaný bazén, trampolínu, houpačky nebo svezení na našem poníkovi. Všechny návštěvníky srdečně zveme a připomínáme, že červencové a srpnové víkendy je vhodné si rezervovat předem. Děkujeme.

kotě bazén pro děti trampolína pro děti
náš poník

ZAŽIJTE PŘÍBĚH SKLA

2021-06-06 by Petr Svitak

Toto léto připravujeme pro naše hosty nový zážitek ve formě návštěvy Světlé jako sklářského města. Prohlídky budou určeny ubytovaným hostům v našem kempu a probíhat budou během července a srpna každý pátek ve Světlé nad Sázavou. Během této akce, která bude trvat přibližně 2 hod., Vám ukážeme prostřednictvím komentovaných prohlídek ty nejzajímavější výtvory studentů ze skla a kamene v areálu zdejší Akademie-střední školy. Umělecké výrobky zdejších studentů jsou vystaveny ve venkovní expozici i ve vnitřní galerii. Prohlédnout si můžete i dílny, kde se tato díla tvoří, případně si některá umělecko-řemeslné výtvory zakoupit ve školní prodejně.

Náš zážitek bude poté pokračovat procházkou podél řeky Sázavy a v neposlední řadě navštívíme rovněž soukromou expozici společnosti Aurum Crystal, která je předním výrobcem luxusního, ručně foukaného a broušeného křišťálu.

Následovat bude procházka po nejzajímavějších místech zámeckého parku a krátká návštěva zdejšího zámku. Více informací v organizovaném programu.

brusirnam.jpg vazahuts vitrazs.jpg
soupravas.jpg misas.jpg

Renovace přilehlého rybníku

2017-06-20 by Petr Svitak

Pro nadcházející sezónu byl zrekonstruován a rozšířen rybníček náležející našemu kempu. Nabídne tak lepší požitek z letního koupání.
img_3221s.jpg, 3,6kB img_3223s.jpg, 3,6kB img_3218s.jpg, 3,6kB
img_3184s.jpg, 3,6kB

Tipy na výlety v okolí

 • hrad Lipnice nad Sázavou
  obrázek hrad Lipnice nad Sázavou

 • zámek Světlá nad Sázavou
  obrázek zámek Světlá nad Sázavou

 • rezervace Stvořidla
  obrázek přírodní rezervace Stvořidla

 • záchranná stanice Pavlov
  obrázek logo záchranné stanice Pavlov

 • Michalův statek v Pohledi
  obrázek Michalův statek v Pohledi

 • sklářská huť Jakub
  obrázek huť Tasice

 • (c) 2012 camping Žebrákov